• 0322 458 13 01
  • info@evdizkargo.com.tr
  • Pazartesi - Cumartesi: 8:00 - 19:00

Adana Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma Firması

Adana Ev Taşıma Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

  • AnaSyafa
  • Adana Ev Taşıma Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Adana Ev Taşıma Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Adana ev taşıma ücretsiz ekspertiz hizmeti almak isteyenler için önerilen, kurumsal hizmet sunan işletmelerdir. Ücretsiz eksper hizmeti ile eşyaların piyasa koşullarında değerlendirilmesi sağlanır. Ev taşımacılığında eşyaların hasar alma ihtimaline karşı her türlü önlemin alınması son derece önem taşır. Bu konuda profesyonel işletmelerden destek alınması gerekir. Deneyimli ve alanında tecrübeli olan işletmeler, taşınma öncesinde her türlü önlemi alarak nakliyat hizmeti sunarlar. Firmamız taşınma öncesinde belirlenen saatte nakliyatın yapılacağı yerde hazır bulunur. Bu sayede nakliyat gününün rahat ve sorunsuz geçmesi sağlanır. Taşınma gününden önce firma elemanlarımız ev ziyareti yaparlar. Bu sayede nakliyat günü için hazırlık yapılmış olur.

Adana Ev Taşıma Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Adana nakliyat firması ücretsiz ekspertiz yapan firma olarak evizi ya da eşyalarınızı taşıma fiyatı vermeden önce eşyaları yerinde görerek en uygun nakliyat fiyatını veriyoruz. Buradaki amacımız daha sonrasında ek fiyatların çıkmaması ve sağlıklı bir taşınma planının oluşturulmasıdır. Adana nakliyat firması Evdiz Kargo olarak yerinde inceleme ile eşyalarınızın ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor ve sağlıklı bir taşıma planı oluşturuyoruz.

Adana Ev Taşıma Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti İle Kurumsal Yaklaşımlar

Adana ev taşıma ücretsiz ekspertiz hizmeti ile kurumsal yaklaşımlar sergileyen firmamız, deneyimli elemanlara sahiptir. Her ev eşyasının farklı bir taşıma usulü bulunur. Eşyaların hasar almaması için özel korunaklı ambalajlar yapılır. Cam eşyalar, beyaz eşyalar, elektronik eşyalar ile seramikten yapılmış olan ev eşyaları farklı usullerle taşınmak zorundadır.

Her biri farklı kurallara göre taşınacak olan bu eşyaların hasar almaması için azami özen gösterilir. Sigortalı taşımacılık ile eşyaların hasar alma ihtimaline karşı hizmet alanlara güvence verilir. Firma elemanlarımız çözüm odaklı yaklaşımları ile en zor taşıma koşullarında bile rahat ve hızlı taşımacılık hizmeti sunarlar. Uygun fiyatlı taşımacılık hizmetlerimiz tercih sebeplerimizin başında gelir.

Ev Taşımacılığında Deneyim

Adana ev taşıma ücretsiz ekspertiz hizmeti ile tüm Akdeniz Bölgesi’nde en çok tercih edilen şirketlerin ilk sıralarında yer alırız. Deneyimli taşıma elemanlarımız ve nakliyat şoförlerimiz alanında uzman kişilerdir. Marangozluk gerektiren bazı işler de taşınmada önem taşır. Büyük gardırop ve dolapların kapılardan çıkması son derece zor olacaktır.

Bu dolapların demontesi yapılarak, dar kapılardan çıkması söz konusudur. Taşınma sonrasında monte hizmetini de yine elemanlarımız verir. Avizelerin sökülüp takılası işlerini de firma elemanlarımız en kısa sürede yaparlar. Şehirlerarası taşımacılık ile parça eşya taşıma hizmetini de taşıma firmamız sunacaktır. Deneyimli elemanlarımız ile rahat ve huzurlu bir taşınma süreci geçirilir.