• 0322 458 13 01
  • info@evdizkargo.com.tr
  • Pazartesi - Cumartesi: 8:00 - 19:00

Adana Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma Firması

Adana Eşya Depolama

Adana Eşya Depolama

Adana Eşya Depolama, kusursuz paketleme ile Adana eşya depolama firmamız değerli eşyalarınız için hiç kullanılmamış ambalaj malzemesi temin ederek işe başlar. Eşyalarınız en ince ayrıntısına kadar zarar görmeyecek ve kirlenmeyecek şekilde paketlenmesi gerçekleştirilir. Eşyalarını sigorta kapsamında taşınıyor ve depolarımızda aynı şekilde muhafazası sağlanır. Uzman personel deneyimli marangoz şoför taşıma ekibi yer alır. Alanında uzman çalışan ekibimiz kadrolu olup altyapısız devamlı olarak yenileyen profesyonel çalışma ekibidir. Eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından titizlik ile paketleme ve taşıması yapılır.

Adana Eşya Depolama

Adana eşya depolama şirketi Evdiz Kargo, kısa süreli veya uzun süreli lokasyon değişikliklerinde eşyalarınızı sizin için depolarımızda muhafaza ediyoruz. Adana eşya depolarımızı aylık yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Adana eşya deposu arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Adana evden eve nakliyat firması olarak eşya depolama hizmetleri vermekteyiz.

Eşya Taşıma Araçları Nasıldır?

Adana eşya depolama olarak araçlarımız küçük orta ve büyük boy araçlar ile siz müşterilerimize hizmet sunar. Bu araçların içi suntalı olup kapalı çelik kasa ve logolu ile ev eşya taşımasına göre uygun şekilde tasarlanmıştır. Eşya depolama alanlarımız yüksek katlarda yer alıp müşterilerimize verdiğimiz tüm geniş alanlarımız sigorta kapsamı dahilindedir.

Firma olarak özel eşyalarınızı bir ya da on seneye kadar depolama alanlarımızda bu süre bitimine kadar problem olmaksızın taahhüt vermeden muhafaza edilir. Tüm eşyalarını yüksek katlarda nem ya da rutubetsiz alanlarda bekletilir. Mevcut depolarımız 7/24 saat kamera sistemi ile devamlı olarak tüm görüntüleri kayıt altına alınır. Ayrıca alarm sistemimize 7/24 aktif bir şekilde devrededir.

Adana Eşya Depolama İle Ücretsiz Express Hizmeti

Adana eşya depolama işlemine başlamadan evvel ilk önce şirketimiz tarafından ekspertsiz gönderip eşyalarının incelenmesi ve nasıl taşınacağını yönelik planlama yapılır. Depolarımıza emanet etmiş olduğunuz bütün eşyalar doğal afet yangın deprem gibi felaketlere karşı en iyi sigorta şirketleri tarafından sigortalıdır. Depolama işleminde süreç her müşteriye göre farklı ilerlediği için genel olarak izlenecek yol standarttır.

 İşleme başlamadan önce sizden gelen başvuru kabul edildikten sonra sizden taşınacak olan eşyanın ne olduğu ne boyutta olduğu konusunda detaylı bilgi alışverişi yapılır. Eşyanın teslim alınacağı adres ve iletişim bilgileri teyit edildikten sonra istediğiniz gün ve saatte size ulaşarak işlem başlatılmış olur. Eşyalar koruma maksadı ile ambalaj ürünleri ile özenli bir şekilde sarılır gerekli olan eşyalar kutulara konulur. Kırılacak özelliğe sahip olan eşyalar belirlenir ve kutu üzerine belli olması için işaret denir.

Adana Kiralık Eşya Deposu Fiyatları 

Ev taşıma esnasında ya da iş yeri değişikliği yaparken, bazen fazla eşyalar kalır. Bunları koyacak bir alan ya da yer olmadığı için, eşya depolama firmaları ile anlaşma sağlanır. Eşya depolama hizmeti tam olarak bu amaçla yapılır. İnsanlar istediği süre boyunca, eşyalarını güvenle kendilerine ayrılan depo alanlarında saklayabilir. Bu konuda piyasada güvenle hizmet veren pek çok firma bulunur. Adana kiralık eşya deposu  fiyatları genel olarak uygundur. Eşyalar güvenli bir ortamda kalır. Olabilecek bütün olumsuzluklar düşünülür ve buna göre de farklı önlemler alınır. Herkesin tercih ettiği bir durumdur. Eşyalar maddi ve manevi olarak önem taşır.

Eşya fazlalığı demek, yaşam alanlarının daha dar ve kullanışsız bir hâle gelmesi demektir. Bu konuda genel olarak çoğu kişi problem yaşar. Herkesin evinde de kiler ya da çatı gibi ekstra alanlar bulunmaz. Eşyaların depolandığı alanlar da gerekli temizlik ve hijyen önlemleri alınır. Eşyaların hasar görmesi, engellenir. Kiralık eşya depoları bu bakımdan çok önemli bir yere sahiptir. Bu tip sorunlar, ancak bu şekilde halledilebilir. Kiralık eşya depolamanın çeşitli avantajları vardır.

Kiralık Eşya Depolama Avantajları 

Adana kiralık eşya deposu fiyatları ve hem uygundur hem de birçok avantajı vardır. Bu avantajlar aşağıdaki gibi sıralanabilir; 

  • Depolar güvenli alanlardır.
  • Özel kamera sistemleri ile 7/24 izlenir.
  • Dış faktörlerden etkilenmeyecek alanlar seçilir.
  • Sigortalı bir çalışma sistemi mevcuttur.
  • Kişi istediği zaman, eşyalarını kontrol etmek için gidebilir.
  • Özel ambalajlar kullanılır. Bu yüzden eşyalar hasar görmez.
  • Böcek ve diğer haşere türleri için düzenli olarak ilaçlama yapılır.
  • Hem güvenli hem de ekonomik bir sistemdir.

Adana Kiralık Eşya Depoları 

Adana kiralık eşya deposu fiyatları ekonomiktir. Firmalar güvenli ve kaliteli bir hizmet verir. Özellikle taşınırken, yeni ev de ya da iş yerinde yeterli alan olmadığı zaman, fazla eşyalar ortada kalabilir. Kiralık eşya depoları bu konuda insanları büyük oranda rahatlatacak şekilde kaliteli hizmet verir. Firma seçiminde deneyimli olmasına ve uygun fiyata, kaliteli hizmet vermesine dikkat edilmesi gerekir.