• 0322 458 13 01
  • info@evdizkargo.com.tr
  • Pazartesi - Cumartesi: 8:00 - 19:00

Adana Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma Firması

Adana Şehir İçi Nakliyat

Adana Şehir İçi Nakliyat

Adana şehir içi nakliyat, Adana ve ilçelerinde kurumsal hizmet sunan işletmelerin başında gelir. Adana, taşınmaların fazla olduğu emlak hareketliliğine sahip illerimizdendir. Emlak sektörü, dolaylı yoldan nakliyat sektörünü de etkilemiştir. Nakliyatta çok fazla firma olmasına rağmen, içlerinde kurumsal hizmet sunanlardan destek alınması gerekir. Firmamız, Adana’da en köklü nakliyat firmalarının başında gelir. Eşyaların özenle taşınması, nakliyat kamyonuna düzgün şekilde yerleştirilmesi söz konusudur. Geniş iç hacme sahip olan taşıma araçlarımız, eşyaları güvenle nakleder. Bazı eşyaların araç içerisine sabitlenmesi gerekir. Bu sayede eşyaların hasar almadan ilgili yere taşınması söz konusu olur. Her eşya farklı usullerle nakledilmek zorundadır. Beyaz eşyalar, elektronik eşyalar, hasar almaması için köpüklü ambalajlar içerisinde taşınmalıdır.

Adana Şehir İçi Nakliyat

Adana şehir içi nakliyat firması Evdiz Kargo olarak eşyalarınızın kapasitesi doğrultusunda en uygun aracımızı tahsis ederek en uygun nakliye fiyatları ile eşyalarınızı taşıyoruz. Adana evden eve nakliyat firması Evdiz Kargo şehir içi taşıma süreçlerini en uygun fiyatlar ile yapmaktadır.

Adana Şehir İçi Nakliyat ile Sunulan Hizmetler

Adana şehir içi nakliyat, ev taşımacılığında olduğu kadar, ofis ve fabrika taşımacılığında da önerilen isimlerin başında gelir. Şehir içi taşımacılık hizmetlerimiz kadar, şehirlerarası taşımacılık hizmetlerimiz de bulunur. Taşınmalar stres yaratan süreçlerin başında gelir. Eşya nakliyatında hasar alma ihtimali, hizmet alanlarda endişeye sebep olur.

Firmamız taşımacılık öncesinde yaptığı hazırlıklar ile nakliyatın sorunsuz ve rahat geçmesini sağlar. İşletmemizden hizmet alanlar, firmamızdan mutlu ve huzurlu şekilde ayrılırlar. Her taşımacılık öncesinde yeni koli kullanılır. Taşınma öncesi yapılan sigorta işlemi de hizmet alanlar için şirketimizin verdiği güvencelerin başında gelir. Nakliyatta güler yüzlü hizmet, hızlı ve müşteri odaklı yaklaşımlarımız söz konusudur.

Huzurlu Bir Nakliyat Süreci

Adana şehir içi nakliyat, huzurlu bir nakliyat süreci için seçilmesi önerilen şirketlerin başında gelir. Firmamız yüksek katlardaki yaşam alanlarını asansörlü taşıma sistemleri ile en kısa ve rahat şekilde taşır. Nakliyatta uzayan merdiven sistemlerine sahip olan asansörlü taşımacılık sistemleri, güvenli nakliyat araçlarıdır.

Firmamız nakliyatta teknik gelişmeleri takip eden ve geniş araç filosuna sahip olan işletmelerin başında gelir. Taşımacılık öncesinde yapılan hazırlıklar, güvenli nakliyat için önem taşır. Deneyimli elemanlarımız nakliyatta her türlü konuyu bilen bilgi sahibi kişilerdir. Firmamız aynı gün içerisinde sadece bir tek yaşam alanının nakliyatını yapar. Bu sayede özenli taşımacılık hizmeti verilir.