• 0322 458 13 01
  • info@evdizkargo.com.tr
  • Pazartesi - Cumartesi: 8:00 - 19:00

Adana Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma Firması

Adana Ofis Büro Taşımacılığı

  • AnaSyafa
  • Adana Ofis Büro Taşımacılığı

Adana Ofis Büro Taşımacılığı

Adana ofis büro taşımacılığı işlemlerimizde, ofis ortamlarında iş süreçlerinde aktif kullanılan bilgisayar ve diğer teknolojik eşyaların taşınmasını sağlarız. Ofis alanları içinde sürekli kullanılan bilgisayar eşyalarının kaliteli olarak paketleme yapılması gerekir. Nakliye alanında uzman personellerimiz ile beraber Adana il sınırları içinde kaliteli taşımacılık işlemleri sunarız. İşlemlerimiz sırasında özel koruması olan ambalaj modelleri sıklıkla kullanılır. Ancak her ihtimale karşı önlem alabilmek için sigortalı taşıma sistemi eklenmiştir. Bu sistem sayesinde özellikle teknolojik cihazların kırılması durumları engellenir. Tüm taşınacak ofis eşyalarına da uygulanabilir. Belirli sayı olarak sigortalanmasını istediğiniz eşyalara da uygulayabilirsiniz. Modern ofis taşıma sistemlerimizi detaylı öğrendikten sonra firmanızın uygun zamanınızı belirleyebilirsiniz.

Adana Ofis Büro Taşımacılığı

Adana Ofis Büro Taşımacılığı Hizmeti 

Adana ofis büro taşımacılığı işlemlerimiz sırasında hava kanallı olan ambalaj modelleri kullanırız. Bu hava kanallı ambalaj modelleri sayesinde eşyalarınızın kaybolması durumunda gereken aksiyon hemen alınır. Ve mağduriyet oluşması engellenir. Ancak şirket evrakları olduğu için genel anlamda bu taşımacılık işlemlerimizde sigortalı sistem ile beraber hizmet veririz.

Eşyalarınızın sigortalı olarak taşınması için belirli bir taşımacılık ücreti bulunur. Sizde detaylı bilgi almak için firmamızı aramalısınız. Uzman bir ekip kadrosuna sahiptir. Ve sunduğu başarılı nakliye çalışmalarını sürekli olarak geliştirme durumundadır. Sadece bilgisayar eşyalarının değil, mobilyaların taşınmasında da özenli bir şekilde işlem yapılır. Adana ilinde çalışmalarına devam eden firmamız, ofis masa ve sandalyelerinin taşımacılığını sağlar. 

Adana Yerinde Eşya Taşıma Modeli

Adana ofis büro taşımacılığı firmamızda ofis taşımacılığı için gereken çalışmalar sunulur. Nakliye iş modelimizde eşyaların taşımacılık sürecinde tüm personellerimiz güler yüzlü olarak hizmet verir. Belirli eşya modelleri kullanılan hali gibi taşınmayabilir. Yeniden yerinde kurulum gerektiren eşya modelleri de bulunur. Belirli hizmetler içinde bu yeniden kurulum işlemi eklenmiş olarak yer alır.

Ancak genel anlamda her nakliye paketimizde yer almaz. Bu nedenden dolayı bizleri telefon ile aradıktan sonra güncel durum hakkında bilgi alabilirsiniz. Her konuda kaliteli çalışmalar sunan firmamız, devletin belirlemiş olduğu yasalara göre taşımacılık yapar. Yasal düzenlemelere uyum sağlamayan herhangi bir taşımacılık yapılmaz.