• 0322 458 13 01
  • info@evdizkargo.com.tr
  • Pazartesi - Cumartesi: 8:00 - 19:00

Adana Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma Firması

Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır?

  • AnaSyafa
  • Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır?

Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır?

Ev taşırken kıyafetler nasıl toplanır? İyi bir planlama, taşınma sürecinde yapmanız gereken en önemli şeylerden biridir. Adana evden eve nakliyat firması Evdiz Nakliyat olarak kıyafetlerinizin düzgün ve sorunsuz taşınması için özel kutularımızda ve askı aparatlarımızı kullanarak ev taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu plan sayesinde kıyafetlerinizi toplamakta zorluk çekmiyorsunuz. Tek yapmanız gereken dolaptan tüm kıyafetleri alıp tek tek sıralamak. Bu işlem işinizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Önce mevsime, ardından kategori, yani elbiseler, tişörtler ve kot pantolonlara göre sıralama yaparsanız paketleme daha kolaydır. Üstelik bu süreç işinizi kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda yeni evinize yerleştiğinizde sizi büyük bir güçlük ve karmaşadan kurtarır.

Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır?

Ev taşırken kıyafetler nasıl toplanır? Evdiz Kargo 10 yıllık tecrübeye sahip bir nakliyat firmasıdır. Her ev taşıma süreci bizim için farklıdır. Bu sebeple her nakliyat işlemine başlamadan önce ev taşıma planı hazırlarız. Adana evden eve nakliyat firmaları arasında bu konuda en titiz firmalar arasındayız. Müşterilerimizin firmamızdan memnun kalması ve sorunsuz bir ev taşıma süreci yaşaması için gerekli tüm önlemleri almaktayız. Bu yüzden taşınırken kıyafetlerinizi nasıl toplamanız gerektiği konusunda bilgilendirmeler yapmaktayız.

Kıyafetler Neye Göre Ayrılır

Öncelikle dolaptaki tüm kıyafetleri tek tek çıkarın ve sıralayın. Taşınmadan çok önce bu işe başlarsanız çok daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Ev taşırken kıyafetler nasıl toplanır? Önce mevsime, sonra türe ve ardından kumaşa göre sıralama sadece paketleme işlemini basitleştirmekle kalmaz, aynı zamanda yeni evinize alıştığınızda birçok karışıklığı da önler. Kıyafetlerinizi kolilere düzenli ve yazlık kışlık şeklinde ayrı ayrı koyun.

Kıyafetleri Koli Haline Getirin

Eşyalarınızı kolileyin. Eşya gönderirken en çok ihtiyaç duyulan paketlerden biridir. Özellikle kırılan parçaları kutuya koymanız gerekiyor. Benzer şekilde, kıyafetlerinizi taşımanın çok kolay bir yolu. Ancak burada gözden kaçırmamanız gereken bir şey, kutudaki kıyafetlerin buruşmuş olmasıdır. Ancak bavulunuzda taşırsanız bu sorunu yaşarsınız. Ev taşırken kıyafetler nasıl toplanır?  Bavulunuzu bir pakette saklarken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da hava durumudur. Yağmurda hareket etme zamanı geldiğinde kutu kartondan yapılır ve içindekiler ıslanabilir.  Kutu boyutunda çantalar, tüm giysilerin kutunun içinde ıslanmasını önlemeye yardımcı olabilir. Paket dolduğunda, kıyafetlerinizi her türlü hava koşulunda güvende tutmak için çantanın ağzını bantlayın.

Kullanmadığınız Eşyaları Taşımayın

Taşınma sezonunda sizin için en önemli avantaj, kesinlikle istenmeyen kıyafet ve eşyalarınızdan kurtulmanızdır. Bu noktada zaten tüm eşyalarınızı çıkarıp paketlediniz, böylece hepsini görme fırsatınız var. Dolapta içinde ne olduğunu unuttuğunuz kadar eşyanız olabilir. Bu eşyalarınızı ihtiyaç sahibi yerlere verebilir ya da atabilirsiniz. Fazla eşyadan kurtulmanın bir başka yolu da onları satmaktır. Böylece siz de kazanç elde etmiş olursunuz. Günümüzde bu tür ikinci el eşya satan pek çok platform formu bulunmakta ve mobil uygulamalar da bu uygulamaları rahatlıkla halledebilmektedir.