• 0322 458 13 01
  • info@evdizkargo.com.tr
  • Pazartesi - Cumartesi: 8:00 - 19:00

Adana Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma Firması

Taşınırken Ankastre Sökülür mü?

  • AnaSyafa
  • Taşınırken Ankastre Sökülür mü?

Taşınırken Ankastre Sökülür mü?

Taşınırken ankastre sökülür mü? Ev Taşıma öncesinde cam ankastre set ocak nasıl sökülür? Taşınırken hangi eşyalar alınabilir? Adana evden eve nakliyat firmaları arasında Evdiz Nakliyat olarak demontaj ve montaj yapılacak tüm eşyalarınız tarafımızca yapılmaktadır. Bir yerden bir yere taşınırken mutfakların vazgeçilmezi ankastrelerdir. Birçok insan taşınırken ankastre sökülür mü? Sorusunun cevabını aramaktadır. Birçok nakliye firması taşınırken ankastre söküp, montajlama işlemi yapabilmektedir. Her türlü ankastre uzman nakliye ekipleri tarafından sökülüp takılabilmektedir.

Taşınırken Ankastre Sökülür mü?

Taşınırken ankastre sökülür mü? Ev taşıma planı yapmadan önce yeni evinize görüteceğiniz demontaj eşyalarınızı belirlemeniz gerekmektedir. Binaya ait olmayan eşyalarınızı sökebilir ve yeni evinize yeniden montaj yapabilirsiniz. Evdiz Kargo olarak montaj ve demontaj ekimiz ile ankastre set üstü ocaklarınızı itinayla söküyor ve yeni evinize montaj yapıyoruz. Adana ev taşıma firması olarak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık veriyoruz.

Ankastre Nasıl Sökülür?

Mutfakların en önemli eşyalarından biri ankastrelerdir. Ankastre söküm, takım işleminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta profesyonel bir ekip tarafından bu işlemin yapılıp yapılmadığıdır. Profesyonel ekip tarafından sökülen ankastreler söküldükten sonra kırılıp çizilmemesi için özenle paketlenmesi gerekmektedir.

Ankastre Sökme ve Montaj İşlemi

Taşınırken ankastre sökülür mü? İlk olarak sökülmeye nasıl başlanır gibi detaylar aşağıda yer almaktadır. İlk olarak ankastre sökme işlemi fırından başlayacaktır. Fırını sökme işlemi tamamlandıktan sonra fırın yerinden çıkarılır. Daha sonra ise ocak sökülmeye başlanacaktır. Ocağa bağlı olan doğalgaz bağlantıları profesyonel ekipler tarafından çıkarılacaktır.  Aspiratörün borusu çıkarılır. Son olarak ise ankastreye bağlı olan vidalar yerinden çıkarılmaktadır. Taşınılan yere takılması ise mutfak tezgâhınızla uyumlu olup olmadığına dikkat edileceğidir. Eğer mutfak tezgâhı ile uyumlu değilse ankastrenin montajı yapılamayacaktır. Sökme işlemi sırasında vidaların kaybedilmemesi dikkatli bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir

Söküldükten sonra eşyalarınızın paketleme işlemi köpükler konularak sorunsuz bir şekilde gerçekleşecektir. Eğer kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız nakliye firmasını detaylıca araştırmanız gerekmektedir. Böylece herhangi bir kırılma çizilme işlemi olmadan ankastrenizi bir yerden başka bir yere taşıyarak montajını yaptırabilirsiniz.

Ankastre Sökme İşlemi Fiyatı Ne kadardır?

Nakliye hizmetlerinde yapılan bütün işlemler farklı bir şekilde fiyatlandırılmaktadır. Eğer bir nakliye firması ile bu işlemi yapacaksanız uzaman ekipler gelerek taşınacak olan eşyaların listesini alarak ona göre bir fiyatlandırma yapılacaktır.  Taşınırken ankastre sökülür mü? Bu söküp takma işlemi fiyata dahil mi gibi birçok soru vardır. Taşınırken ankastre sökülmesi bazı nakliye firmaların listesinde yer almaktadır. Ancak ankastrenizin yeni evin mutfağı ile uyum sağlayıp sağlamadığını kontrol etmelisiniz. Bazı ankastre modellerinin montajı ve sökümü farklı olabilmektedir. Bu durum ekstra ücret olarak yansımaktadır. Nakliye firması bütün bunları inceledikten sonra fiyatlandırma yapacaktır.